Podstawy obedience z Klaudią Szymańską

//

klaudia

 

MEGA Team zaprasza na podstawy obedience z Klaudią Szymańską!

Zachęcamy do udziały szczególnie teamy, które znajdują się na początku swojej przygody z obedience, właścicieli szczeniąt oraz początkujących zawodników!

Informacje bieżące na stronie wydarzenia na Facebooku – TUTAJ.

Seminarium odbywa się w przeddzień III MEGA Obedience Cup – treningowych przebiegów obedience.

// O KLAUDII:
Posłuszeństwo sportowe zagościło w moim życiu cztery lata temu – za sprawą nieocenionej Asi Hewelt. Fundamenty systemu szkoleniowego NA FALI pokazały mi świat wspaniałej relacji z psem, nowoczesnych metod szkolenia, motywacji i dobrej zabawy w treningu.

Dziś jestem zawodnikiem klasy międzynarodowej i tymi samymi metodami pracuję obecnie ze swoimi psami: owczarkami australijskimi Elmo i Keen.

Od początku mojej przygody z obedience miałam wiele okazji, aby doskonalić swój warsztat szkoleniowy: jako instruktor obozów NA FALI oraz uczestnik seminariów z zagranicznymi szkoleniowcami takimi jak Riita i Pekka Jantunen-Korri (FIN), Christa Enqvist (FIN), Jessica Svanljung (FIN), Siv Svendsen (NO) czy Monica Wickstrøm (NO).
Najpierw w parze z Elmo a obecnie z Keen zbieraliśmy doświadczenie zawodnicze na prestiżowych zawodach w Czechach, Holandii,czy na Słowacji. Elmo jest pierwszym zarejestrowanym w Polsce aussie uprawnionym do startów w klasie trzeciej.

W treningu największą wagę przykładam do relacji z psem opartej na wzajemnym szacunku, dobrej zabawie i zrozumieniu jego indywidualnych potrzeb. Niezwykle ważny jest dla mnie wyraz pracy, precyzja wykonywanych ćwiczeń i cierpliwość w dążeniu do celu. Uwielbiam rzeźbić detale wykonań – moim flagowym ćwiczeniem jest chodzenie przy nodze! Wierzę, że systematyczna, cierpliwa praca to klucz do sukcesu w obedience.

// MIEJSCE: Plac MEGA Team, stadion KS Przybyszówka, Rzeszów, ul. Krakowska 102.

// LICZBA MIEJSC: 6 uczestników z psami

// W PROGRAMIE: Dla każdej pary po dwa wejścia po 20 minut i jedno wejście grupowe.

// CENA:
Uczestnik z psem: 150 zł
Obserwator: 60 zł

// ZGŁOSZENIA:
Formularz:
https://goo.gl/forms/6GaDpMmlM7Mu9vXz1