Mega psi sportowcy! Wiosenne kursy sportowe

Home / Kursy / Mega psi sportowcy! Wiosenne kursy sportowe

Mega psi sportowcy! Wiosenne kursy sportowe

 

Wiosna oznacza sportowe kursy! Na zewnątrz przyjemniej, a to dobry pretekst do dłuższej aktywności z psem.  Jeśli na spacerach wieje nudą to mamy na to sposób! J Zapraszamy na kursy rekreacji i sportu z psem, dzięki którym poznacie nowe sposoby na zajęcie psiej głowy, pogłębicie relację ze swoim psim kompanem i świetnie spędzicie czas.

Obedience / frisbee  / agility / brainwork / rally-o / sztuczki / fitness

Jest w czym wybierać, w planie mamy 5 grup rekreacji i sportu z psem:

 

MEGA PIES 2 – kurs dla absolwentów MEGA Pies, dla których wychowanie to za mało, chcących pogłębić relację i dobrze się bawić ze swoim psem. W planach mamy szlifowanie codziennego posłuszeństwa, zahartowanie psa w codziennych i niecodziennych warunkach z elementami zabawy i rekreacji z psem. Będzie tor rally-o – sportowe posłuszeństwo na luzie; pokonywanie przeszkód; brainwork, czyli zabawy węchowe; sztuczki; wiele wariacji na temat rozproszeń i chodzenia przy nodze. Popracujemy nad aportowaniem, zostawaniem, rezygnacją z bodźców rozpraszających w statyce i przy wracaniu.

Zakres: http://megateam.pl/kursy/sport/kurs-mega-pies-ii/

 

PIES W FORMIE – dla zabicia codziennej spacerowej rutyny i dla zbudowania formy przed latem! ;-)) Kurs sztuczek, które zajmą psią głowę i elementów psiego fitnessu dla rozwoju psiego ciałka. Rozruszamy psie nóżki i szare komórki!

Więcej: http://megateam.pl/kursy/sport/kurs-sztuczki/

 

PODSTAWY PSICH SPORTÓW – idealne wprowadzenie do świata psich sportów. W zakres kursu wchodzą fundamenty pracy potrzebne w każdej dyscyplinie, motywacja, rozgrzewka, świadomość ciała i szereg innych ważnych zagadnień. Ponadto spróbujemy sportów takich jak agility, frisbee, obedience. Pochylimy się również nad budowaniem poprawnej komunikacji i koncentracji w pracy, otrzymacie szereg komend-narzędzi będących podstawą pracy w sporcie. Dzięki temu później wybierzecie dyscyplinę, w której czujecie się najlepiej – mając już doskonałe fundamenty do kontynuowania pracy nad nią. ;-))

Więcej: http://megateam.pl/kursy/sport/podstawy-psich-sportow/

 

Obedience:

FUNDAMENTY OBEDIENCE – wprowadzenie do posłuszeństwa sportowego, wymagającego, ale bardzo ciekawego (wspaniałego <3 ;-)) sportu. Wymaga on precyzji wykonań, ale przede wszystkim pasji i motywacji psa do współpracy z przewodnikiem, bazuje na relacji i niesamowitym porozumieniu psa z człowiekiem. Obedience może ćwiczyć każdy pies! Kurs ten od zera wdraża w szczegółowy trening obedience, daje narzędzia do pracy nad ćwiczeniami z oficjalnych regulaminów, poruszając również istotne niuanse spoza niego.

Zakres: http://megateam.pl/kursy/sport/fundamenty-obedience/

 

OBEDIENCE LEVEL 2 – wyższy stopień wtajemniczenia obediencowego, nauka ćwiczeń klasy 1 z elementami kl. 2, łączenie ćwiczeń w dłuższe sekwencje i rozpracowanie treningu pod kątem zawodów + szereg metod mających „zahartować” psa w pracy.

Zakres: http://megateam.pl/kursy/sport/obedience-level2/

 

Na wszystkich kursach sportowych oczekujemy podstawowego posłuszeństwa. Na takie zajęcia nie przyjmujemy psów agresywnych.

 

Spotkanie organizacyjne: 17 kwietnia o godz. 18:00, stadion KS Przybyszówka

Szczegółowe informacje o poszczególnych kursach pod powyższymi linkami.

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/GgofaE9zzvMVTWLn7

 

Zajecia odbywają się na stadionie KS Przybyszówka we wtorki/środy (każda grupa to zajęcia 1x w tygodniu).

Kursy prowadzi: Profesor psich sportów Devi ;-) z Kamilą Buryn. Kamila to trener szkolenia psów, instruktor psich sportów, prelegentka sportowych seminariów, z doświadczeniem w wielu dyscyplinach sportów kynologicznych, jednak największą sympatią darzy posłuszeństwo sportowe – obedience.

Razem z Devi reprezentowały Polskę na Mistrzostwach Świata Obedience, uzyskały tytuł Interchampiona Obedience (pierwszy w Polsce i jeden z niewielu w Europie), zwycięzcy Mistrzostw Słowacji Obedience w najwyższej klasie 2015, 2018, Mistrza Polski Obedience Border Collie 2018 i wiele innych. Emerytowana już kundelka ze schroniska Megi wielokrotnie stawała na podiach w Polsce i za granicą, a border collie Berdo przygotowuje się do startów w najwyższej klasie, mając na koncie póki co zwycięstwo Mistrzostw Słowacji w kl 1, II vce Mistrza Polski Border collie w kl 1 oraz awans do kl. 2.

Więcej – http://megateam.pl/onas/

Sukcesy – http://megateam.pl/sukcesy/

 

 

Recent Posts

Leave a Comment