Nowe kursy sportowe

Nowe kursy sportowe

Zapraszamy na nowe kursy sportowe, ruszają 4 grupy:

  • podstawy sportów – z elementami frisbee, agility, psiego fitnessu i obedience
  • fundamenty obedience
  • obedience lvl 2

Spotkanie organizacyjne: 20 czerwca o godz. 17:30, stadion KS Przybyszówka

// Formularz zgłoszeniowy //

Zajecia odbywają się na stadionie KS Przybyszówka (każda grupa to zajęcia 1x w tygodniu).

Więcej o kursach (kliknięcie w nazwę kursu spowoduje przejście jego do podstrony ze szczegółowymi informacjami):
  •  PODSTAWY PSICH SPORTÓW – idealne wprowadzenie do świata psich sportów. W zakres kursu wchodzą fundamenty pracy potrzebne w każdej dyscyplinie, motywacja, rozgrzewka, świadomość ciała i szereg innych ważnych zagadnień. Ponadto spróbujemy sportów takich jak agility, frisbee, obedience, zahaczymy o elementy psiego fitnessu. Pochylimy się również nad budowaniem poprawnej komunikacji i koncentracji w pracy, otrzymacie szereg komend-narzędzi będących podstawą pracy w sporcie. Dzięki temu później wybierzecie dyscyplinę, w której czujecie się najlepiej – mając już doskonałe fundamenty do kontynuowania pracy nad nią. ;-))
  • FUNDAMENTY OBEDIENCE – wprowadzenie do posłuszeństwa sportowego, wymagającego, ale bardzo ciekawego sportu. Wymaga on precyzji wykonań, ale przede wszystkim pasji i motywacji psa do współpracy z przewodnikiem, bazuje na relacji i niesamowitym porozumieniu psa z człowiekiem. Obedience może ćwiczyć każdy pies! Kurs ten od zera wdraża w szczegółowy trening obedience, daje narzędzia do pracy nad ćwiczeniami z oficjalnych regulaminów, poruszając również istotne niuanse spoza niego.
  • OBEDIENCE LEVEL 2 – wyższy stopień wtajemniczenia obediencowego, nauka ćwiczeń klasy 1 z elementami kl. 2, łączenie ćwiczeń w dłuższe sekwencje i rozpracowanie treningu pod kątem zawodów + szereg metod mających „zahartować” psa w pracy.
 
Na wszystkich kursach sportowych oczekujemy podstawowego posłuszeństwa.